Hyppää sisältöön

Verkkokauppa.com – Todennäköisesti aina halvempi

Arvostelut

30313
Ubiquiti SFP Single-Mode -moduuli pari
34,90
50 %

Ubiquiti SFP Single-Mode -moduuli pari

  • Single-Mode
  • LC-liitin
  • Nopeus 1 Gbit/s

2 tuotearvostelua

  1. Tuotteen laatu
    Vastinetta rahalle
    Asennuksen helppous

    SFP moduli esim TP-Link MC220L mediamuuntimelle

    Tuote oli helppo asentaa ja on asennuksen jälkeen toiminut hyvin. Suht edullinen SFP moduuli ja pienverkon rakentajalle riittävä kantama.

    PienverkkorakentajaMmies, 55–64v
  2. Tuotteen laatu
    Vastinetta rahalle
    Asennuksen helppous

    Testikäyttöön ostin

     Suosittelen tuotetta

    Ostin testatakseni Fortinetin FG-30E:llä ja FS-124E sekä FS-108E -laitteilla ja toimii niiden kanssa heittämällä.

    insinööri25–34v
Takaisin sivun alkuun