Hyppää sisältöön

Verkkokauppa.com – Todennäköisesti aina halvempi

Kysy tuotteesta

30313
Ubiquiti SFP Single-Mode -moduuli pari
34,90
50 %

Ubiquiti SFP Single-Mode -moduuli pari

  • Single-Mode
  • LC-liitin
  • Nopeus 1 Gbit/s
Sukupuoli:
Henkilöitä taloudessa?
Kuinka usein ostat tuotteita Verkkokauppa.com ista vuodessa

Lisää arvosteluun liittyvä tuote (enintään 3)

Lisää kuva painamalla tästä tai pudottamalla tähän

Kuvan tulee liittyä arvosteluun. Minimileveys ja -korkeus on 540 pikseliä ja koko korkeintaan 5 Mt.

Kysymyksen esikatselu

Otsikko

Anonyymi

Ilmoita minulle kun…


Lähettämällä viestin hyväksyt ehdot. Tutustu palvelutarjoajan tietosuojaselosteeseen.

Peruuta
Takaisin sivun alkuun