LG UltraGear 24GS60F-B 24" FHD-pelinäyttö
Arvosana 4.5/5 perustuen 51 arvosteluun
  • Resoluutio: 1920 X 1080
  • Virkistystaajuus: jopa 180 Hz
  • Vasteaika: 1 ms
  • IPS-paneeli
  • AMD FreeSync, G-SYNC yhteensopivuus
Lähetettävissä: Arvio: 2-3 vkoa
Arvostelut
  • 13%
  • 21%
  • 33%
  • 415%
  • 574%
  • Vastinetta rahalle
    Arvosana 5/5
  • Kuvanlaatu
    Arvosana 4.8/5
  • Tuotteen laatu
    Arvosana 5/5
51 tuotearvostelua, sivu 1 / 3
  1. Arvosana 5/5
    This monitor has everything!
    [This review was collected as part of a promotion.] Extremely satisfied with my new 180hz 27" Gaming monitor. Previously owned a 75hz 22"Monitor also from LG but as I updated my Rig and usually play coop with my kid, I felt the need to have a bigger screen with better performance, resolution, AMD Freesync and G-Sync ready aswell the HDR compability which gives supported games that final nice touch "Considering too the HDR mode implemented in the screen options which is astonishing". All for all, couldn't be more happy about my new LG ULTRAGEAR!