LG UltraGear 24GS60F-B 24" FHD-pelinäyttö
Arvosana 4.5/5 perustuen 51 arvosteluun
  • Resoluutio: 1920 X 1080
  • Virkistystaajuus: jopa 180 Hz
  • Vasteaika: 1 ms
  • IPS-paneeli
  • AMD FreeSync, G-SYNC yhteensopivuus
Lähetettävissä: Arvio: 2-3 vkoa
2 kysymystä
    HDMI 2.1 -liitäntä: Tämä mahdollistaa 120Hz virkistystaajuuden 4K-resoluutiolla.
    Alhainen vasteaika: Vasteaika alle 5ms vähentää viivettä ja tekee pelikokemuksesta sulavamman.
    Korkea virkistystaajuus: 120Hz tai enemmän, jotta voit hyödyntää PS5:n tarjoamaa korkeaa virkistystaajuutta.