Siirry sisältöön
Verkkokauppa.com – Todennäköisesti aina halvempi

AOM-2100D-M05-EA -gigabit mediamuunnin

Maksupalvelut

Tuote-esittely

AOM-2100D-M05-EA on metallikoteloitu LFP (Link Fall Pass) -ominaisuudella varustettu mediamuunnin 10/100/1000Base-T Ethernet- ja 1000Base-SX kuituverkon (multimode) välille.

Mediamuunnin voidaan asentaa myös AOA Technologyn mediamuunninkehikkoon AOR-14-2-A esim. taloyhtiöiden laajakaistatoteutuksissa.

Tekniset tiedot:

  • Kuituportti:
  • 1000Base-SX Multimode
  • Allonpituus: 850nm
  • Etäisyys: 275m (OM1), 550m (OM3)
  • Liittimet: SC
  • Kupariportti:
  • 1x 10/100/1000Base-TX
  • Automaattinen nopeudentunnistus
  • Full-duplex / half-duplex automaattinen tunnistus
  • MDI/MDI-X automaattinen kättely
  • 10/100Base-T Store-and-forward
  • Tukee ylipitkiä paketteja 1600 bytes (Tagged VLAN)
  • Tukee Jumbo-kehyksiä 9k
  • Tukee VLAN/VoIP/QoS pakettiliikennettä
  • Tukee vuonohjausta ja vähentää broadcast liikennettä
  • LFP-tuki
  • Merkki-LEDit
  • Virtalähde: 5VDC @ 1A
  • Käyttölämpötila-alue: -20...+65C
  • Mitat: 94 x 70 x 26mm
  • Paino: 400g
  • Sähkönumero: 7418900
  • CE-hyväksytty
  • Retailpakkauksen sisältö: mediamuunnin, ulkoinen virtalähde sekä asennusohje (english).

Tuotekoodit ja brändi

Tuotenumero
776719
Brändi
AOM
Valm. tuotekoodi
AOM-2100D-M05-EA

Tuotteen linkit

Lisätiedot

Tuotteen tiedot
BrändiAOM
TuotekoodiAOM-2100D-M05-EA
EAN
Takuutiedot
Takuuaika12 kk
Tuotepakkaus
Pakkauksen koko18 cm x 5 cm x 14 cm
Pakkauksen paino0,36 kg
Pakkauksen tilavuus0,00126 m³ (1,26 l)
Myyntihistoria
Viimeksi saapuneet
  • 13.10.2023 2 kpl
  • 10.8.2022 2 kpl
Viimeksi myyty
  • 19.10.2023
Lisätty valikoimaan9.3.2022