Siirry sisältöön
Verkkokauppa.com – Todennäköisesti aina halvempi
Etusivu / Tietotekniikka / Verkkolaitteet / Kytkimet / Tuote 669859

PLANET MTB-SR Multi mode LC - SFP+ moduuli

Tuote-esittely

PLANET 10 Gbps, 300m multi mode, LC -SFP+ moduuli

  • PHY Type: IEEE 802.3ae 10 Gigabit Ethernet Standard
  • Fiber Typ: Multi-Mode
  • Connector: LC
  • Wavelength: 850nm
  • Maximum Distance: 300m

Maksupalvelut

Lisätiedot

Tuotteen tiedot
BrändiPLANET Technology Co
TuotekoodiMTB-SR
EAN4711213686849
UNSPSC-koodi43201553
Takuutiedot
Takuuaika12 kk
Takuuohjeet
Takuuasiat Verkkokauppa.com asiakassivujen ohjeilla.
Tuotepakkaus
Pakkauksen koko8 cm x 3 cm x 14 cm
Pakkauksen paino0,05 kg
Pakkauksen tilavuus0,000336 m³ (0,336 l)
Myyntihistoria
Viimeksi saapuneet
  • 7.12.2022 1 kpl
  • 2.8.2021 2 kpl
Viimeksi myyty
  • 13.12.2022
Lisätty valikoimaan12.11.2020