Hyppää sisältöön

TP-LINK MC210CS mediamuunnin

Tuote-esittely

TP-LINK mediamuunnin MC210CS, joka muuntaa kuidun TP:ksi tai päinvastoin.

  • Enimmäiskäyttölämpötila 40 °C
  • Enimmäissiirtoetäisyys 15 km
  • Kaapelointityyppi 1000Base-FX, 1000Base-T
  • Koko tai muoto Ulkoinen
  • Korkeus 2.7 cm
  • Laitteen tyyppi Valokuitu-mediamuunnin
  • Leveys 9.5 cm
  • Liitettävyystekniikka Langallinen
  • Liitännät 1 x Ethernet 1000Base-FX - SC single-mode naaras x 2
  • Liitännät 1 x Ethernet 1000Base-T - RJ-45 naaras
  • Ominaisuudet Vuonhallinta, automaattinen maa-satelliittiyhteys (auto MDI/MDI-X), kaksisuuntainen toiminto
  • Optinen aallonpituus 1310 nm
  • Yhteensopivuusstandardit: IEEE 802.3z, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x

Jakolinkit

Tuotekoodit ja valmistaja

Tuotenumero
63722
Valmistaja
TP-LINK
Valm. tuotekoodi
MC210CS

Tuotteen linkit

 

     

      Takaisin sivun alkuun