Hyppää sisältöön

Verkkokauppa.com – Todennäköisesti aina halvempi

TP-LINK MC100CS mediamuunnin

Tuote-esittely

TP-Linkin mediamuunnin MC100CS muuntaa singlemode SC-kuidun 10/100 RJ45:ksi tai päinvastoin.

Ominaisuudet:

  • IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
  • Half/Full-Duplex transfer mode for FX port, Full Duplex Flow Control (IEEE 802.3x), Half Duplex Flow Control (Backpressure), Extends fiber distance up to 20km, Link Fault Passthrough and Far End Fault minimize the loss caused by link failure timely
  • Portit: 1 x 100M SC/UPC port, 1 x 100M RJ45 port (Auto MDI/MDIX)
  • Aallonpituus: 1310nm


Tuotekoodit ja valmistaja

Tuotenumero
63705
Valmistaja
TP-LINK
Valm. tuotekoodi
MC110CS

Tuotteen linkit

 

     

      Takaisin sivun alkuun