Hyppää sisältöön

Verkkokauppa.com – Todennäköisesti aina halvempi

Arvostelut

InLine SC-SC, multimode 50/125µm valokuitukaapeli, pituus 1 m

InLine SC-SC, multimode 50/125µm valokuitukaapeli, pituus 1 m

Valokuitukaapeli tietoliikenne- ja paikallisverkkokäyttöön.Ominaisuudet, Suuri tiedonsiirtokyky, Suuri kaistanleveys, Multimode 50/125µm, Liitännät 2 x SC - 2 x SC, Kaapelin pituus 1 m

    9,90

    Lähetettävissä: n. 11-12 pv
    InLine SC-SC, multimode 50/125µm valokuitukaapeli, pituus 1 m
    4,0
    1 tuotearvostelu1 tuotearvostelu
    • Tuotteen laatu4,0
    • Vastinetta rahalle4,0
    • 10%
    • 20%
    • 30%
    • 4100%
    • 50%
    Olivatko tähdet kohdillaan?Arvostele tuote ja jaa fiiliksesiKirjoita arvostelu
    Haluamme tarjota mahdollisimman rehellisiä ja hyödyllisiä arvosteluja ostopäätöksesi tueksi.Näin keräämme tuotearvosteluja

    1 tuotearvostelu

    1. Tuotteen laatu
      Vastinetta rahalle

      ristikuitupareja

      joo

      kaksi ristikuituparia tekee yhden suoran. ei toimi Onneksi liittimen 'kätisyys' on helposti vaihdettavissa.

      Runkokuidut ristikytkennässä ovat suoria joten toinen kuitupari piti muuttaa suoraksi. Yksi runkokuitu oli ristissä, jolloin ristissä olevat kytkennät toimi. hyvä, kun kuitulinkki nousi ylös.

      Jos runkolinjat olisi kaikki ristissä, ei mitään ongelmaa olisi ollut ja kytkennässä olisi käynyt joko vain ristissä olevat tai suorat kuituparit. hauskaa

      easy57Mmies, 55–64v
    Takaisin sivun alkuun