Hyppää sisältöön

Ubiquiti SFP Single-Mode -moduuli pari

 50 % suosittelee
4,0
50 % suosittelee
  • Tuotteen laatu4,0
  • Vastinetta rahalle4,5
  • Asennuksen helppous4,5

Tuote-esittely

Ubiquiti SFP Single-Mode -moduuli pari

  • Datanopeus 1,25 Gbit/s
  • Maks etäisyys: 3000 m
  • Yksi LC-liitin per moduuli
  • TX aallonpituus sininen: maks. 1310 nm, keltainen: maks. 1550 nm
  • RX aallonpituus sininen: maks. 1550 nm, keltainen: maks. 1310 nm
  • Myyntipakkauksessa yksi sininen ja yksi keltainen moduuli


Jakolinkit

Tuotekoodit ja valmistaja

Tuotenumero
30313
Valmistaja
Ubiquiti
Valm. tuotekoodi
UF-SM-1G-S

Tuotteen linkit

 

     

      Takaisin sivun alkuun