Siirry sisältöön
Verkkokauppa.com – Todennäköisesti aina halvempi
Etusivu / Tietotekniikka / Verkkolaitteet / Kytkimet / Tuote 297473

TP-LINK TL-SM311LS SFP-moduuli

Maksupalvelut

Tuote-esittely

TP-LINK SFP-moduuli (mini-GBIC), 1000Base-LX, duplex, singlemode, LC, 10km

  • Sigle-Mode 9/125 μm
  • Nopeus 1.25 Gbps
  • Portin tyyppi LC Duplex
  • Aallon pituus 1310 nm
  • Maksimi kaapelin pituus 20 km (50/125μm)
  • Yhteensopiva kaikkien TP-Link SFP portilla varustettujen tuotteiden kanssa. Myös JetStream kytkimet ja MC220L mediamuuntimen kanssa

Lisätiedot

Tuotteen tiedot
BrändiTP-LINK
TuotekoodiTL-SM311LS
EAN6935364030216
UNSPSC-koodi43201553
Takuutiedot
Takuuaika36 kk
Takuuohjeet
Takuuasiat Verkkokauppa.com asiakassivujen ohjeilla.
Tuotepakkaus
Pakkauksen koko12,5 cm x 8 cm x 4 cm
Pakkauksen paino0,056 kg
Pakkauksen tilavuus0,0004 m³ (0,4 l)
Myyntihistoria
Viimeksi saapuneet
  • 8.3.2024 5 kpl
  • 11.12.2023 2 kpl
  • 21.11.2023 4 kpl
  • 7.6.2023 2 kpl
  • 31.5.2023 2 kpl
Viimeksi myyty
  • 22 päivää sitten
Lisätty valikoimaan3.12.2015