Siirry sisältöön
Verkkokauppa.com – Todennäköisesti aina halvempi

DELTACO LC-LC SM OS2 2 m -valokuitukaapeli

Maksupalvelut

Arvostelut

Arvosana 5/5 perustuen 1 arvosteluun5,0
Lue 1 tuotearvostelu
  • 10%
  • 20%
  • 30%
  • 40%
  • 5100%
  1. DELTACO LC-LC SM OS2 2 m

    Arvosana 5/5
    Toimii niin niin kuin pitää ja ovat sitä mitä luvataan.
    Kuitu

Lisätiedot

Tekniset tiedot
  • Väri: Moniväri
  • Kaapelin pituus (m): 2
  • Liitin 1: LC
  • Liitin 2: LC
Tuotteen tiedot
BrändiDELTACO
TuotekoodiLCLC-2S
EAN7340004620532
Takuutiedot
Takuuaika12 kk
Takuuohjeet
Takuuasiat Verkkokauppa.com asiakassivujen ohjeilla.
Tuotepakkaus
Pakkauksen koko17 cm x 2 cm x 27 cm
Pakkauksen paino0,01 kg
Pakkauksen tilavuus0,000918 m³ (0,918 l)
Huolto ja palautukset
Huollot
Arvosana 5/5
0 %
Palautukset
Arvosana 5/5
0 %
Myyntihistoria
Viimeksi saapuneet
  • 14 päivää sitten 24 kpl
  • 19.2.2024 20 kpl
  • 12.12.2023 2 kpl
  • 6.12.2023 17 kpl
  • 6.12.2023 17 kpl
Viimeksi myyty
  • 5 päivää sitten
Lisätty valikoimaan23.9.2015