Mediamuuntimet

0Kysy ensimmäinen kysymys

 

    Rajaa tuotteita

     Näytä: 
    1. 3601
      TP-Link MC220L gigabitin SFP mediamuunnin
      TP-Link MC220L gigabitin SFP mediamuunnin
      29,90
      100 %

      TP-Linkin mediamuunnin MC220L muuntaa 1000BASE-SX/LX/LH -kuitusignaalin 1000Base-T-kuparisignaaliksi (RJ45:n kautta) tai päinvastoin

          • 63381
            TP-LINK MC100CM mediamuunnin
            TP-LINK MC100CM mediamuunnin
            35,90

            TP-Linkin mediamuunnin MC100CM muuntaa multimode SC-kuidun 10/100 RJ45:ksi tai päinvastoin.

            • SC multimode
            • Maks 2 km
              • 63722
                TP-LINK MC210CS mediamuunnin
                TP-LINK MC210CS mediamuunnin
                44,90

                TP-LINK mediamuunnin MC210CS, joka muuntaa kuidun TP:ksi tai päinvastoin.

                • Enintään 15 km
                • 1310 nm
                  • 6929
                    Allied Telesis AT-MC103XL-60, TX - FX -mediamuunnin
                    Allied Telesis AT-MC103XL-60, TX - FX -mediamuunnin
                    100,90

                    Allied Telesisin valikoima Fast Ethernet -mediamuuntimia on kattavatuoteperhe muunninlaitteita, ja käyttäjällä on mahdollisuus laajentaaUTP-verkon kokoa kuitukaapeloinnilla

                        • 63837
                          TP-LINK MC200CM mediamuunnin
                          TP-LINK MC200CM mediamuunnin
                          49,90
                          100 %

                          TP-Linkin mediamuunnin MC200CM, joka muuntaa kuidun TP:ksi tai päinvastoin.

                          • SC (monitila)
                          • jopa 550 m - 850 nm
                            • 5819
                              Allied Telesis AT-MC102XL, TX - FX Fast Ethernet -mediamuunnin, jossa on monimuotoiset SC-kuituliittimet
                              Allied Telesis AT-MC102XL, TX - FX Fast Ethernet -mediamuunnin, jossa on monimuotoiset SC-kuituliittimet
                              101,90

                              Allied Telesisin valikoima Fast Ethernet -mediamuuntimia on kattavatuoteperhe muunninlaitteita, ja käyttäjällä on mahdollisuus laajentaaUTP-verkon kokoa kuitukaapeloinnilla

                                  • 39335
                                    TP-LINK MC112CS mediamuunnin
                                    TP-LINK MC112CS mediamuunnin
                                    36,90

                                    TP-Linkin mediamuunnin MC112CS, joka muuntaa kuidun TP:ksi tai päinvastoin samassa kuidussa kahdella eri taajuudella.

                                    • SC singlemode
                                    • Maks 20 km
                                    • RJ45 10/100Mbps
                                      • 63413
                                        TP-LINK MC111CS mediamuunnin
                                        TP-LINK MC111CS mediamuunnin
                                        36,90
                                        100 %

                                        TP-Linkin mediamuunnin MC111CS, joka muuntaa kuidun TP:ksi tai päinvastoin. VDM-tekniikan ansiosta pystyy käyttämään simplex-kuitukaapelia tiedonsiirtoon.

                                        • SC (yksittäistila)
                                        • Maks 20 km
                                        • 1550 (TX) / 1310 (RX) nm
                                          • 60507
                                            Fuj:tech AOM 1400-S20-EA -mediamuunnin
                                            Fuj:tech AOM 1400-S20-EA -mediamuunnin
                                            69,90

                                            Metallikoteloitu 4-porttinen 10/100Base-T Ethernet-kytkin, joka on varustettu yhdellä 100Base-FX (singlemode) portilla.

                                            • Allonpituus: 1310 nm
                                            • Etäisyys: 20 km
                                            • Liittimet: SC
                                              • 13015
                                                Planet GT-805A BASE-T - mini-GBIC, SFP -mediamunnin
                                                Planet GT-805A BASE-T - mini-GBIC, SFP -mediamunnin
                                                69,90

                                                10/100/1000BASE-T - 100/1000BASE-X (mini-GBIC, SFP) -mediamuunnin

                                                    • 70641
                                                      Planet FT-905A -mediamuunnin
                                                      Planet FT-905A -mediamuunnin
                                                      78,64

                                                      PLANET FT-905A on hallittava metallikoteloitu 100M mediamuunnin SFP-modulipaikalla sekä yhdellä 10/100Base-T Ethernet-portilla.

                                                          • 56025
                                                            Ubiquiti UF-AE -kuitumuunnin
                                                            Ubiquiti UF-AE -kuitumuunnin
                                                            35,90

                                                            UFiber UF-AE muuntaa kuidun ethernetiksi

                                                            • Kuitu Ethernetiksi
                                                            • Gigabit
                                                            • SFP ja SFP+ yhteensopiva
                                                            • 24V Passive PoE 802.3af PoE
                                                                                                                                      / 2
                                                                                                                                      Takaisin sivun alkuun